Váci Kézilabda Tehetségkutató Torna PDF Nyomtatás E-mail
2010. október 31. vasárnap, 00:00

Október 31-én iskolánk kézilabdás lányai a váci sportcsarnokba voltak hivatalosak, ahová Németh Andrásék hívták meg a váci körzet ifjú tehetségeit. 5-6. illetve 7-8. osztályosoknak rendeztek tornát.

A mi iskolánk csapata a nagyobb korcsoportban indult, de csapatunkban 4-6-7-8. osztályosok is voltak. 3 csoportban, körmérkőzéseken dőlt el, ki lesz a döntőben. Mi Verőce és Vác csapataival játszottunk. Verőce csapatát 15-2-re legyőztük, sajnos a Váctól, nagyon izgalmas mérkőzésen 14-10-re kikaptunk. Így nem kerültünk döntőbe,  amit végül is a váci NB I-es csapat serdülői nyertek meg.

A mérkőzések után Németh András edző Hajdú Rebekának és Szalai Viviennek elmondta, hogy a jövő tanévben kézilabdás gimnáziumi osztályt szeretnének indítani, és szívesen látnák a két galgahévízi lányt ebben az osztályban. Mindenképpen hasznos volt a torna, hisz sokkal másabb, ha tétmeccset kell játszani, és két tehetséges tanítványunkra is felfigyelnek.

8. osztály: Hajdú Rebeka, Szilágyi Dorottya

A tavalyi 8.-osok közül: Bélész Klaudia és Szalai Vivien.

Gratulálunk a lányoknak, csak így tovább!

Nagyon köszönjük Bencze János vállalkozónak, hogy ezen a napon is biztosította számunkra az utaztatást. Nagy segítség ez az iskolai versenyekhez, és szerencsénkre a szülők is partnerek ebben.